0850 885 25 45 (7/24)  info@ceviriniz.com
1
Dil Seçimi Yapın
Dosya Dili
Hedef Diller
Dosya İçeriği
2
Dosyayı Yükleyin
Çevrilecek dosyayı seçiniz
Dosyayı Seçiniz
Metin Ekleyiniz

Hesaplanıyor...

Kelime sayısı ile de fiyat alabilirsiniz
Kelime Sayısı Giriniz
Çevirmene İletilecek Notunuz (İsteğe bağlı)
Desteklenen Formatlar
3
Projeyi Başlatın
Teslim Tarihi
 
Kelime Sayısı
 
KDV (%18)
 
TOPLAM TUTAR
 
* Giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.

Yeminli Çeviri

Noterli evrak, yani noter tasdikli tercüme resmi açıdan oldukça büyük önem arz eder ve bir o kadar da risklidir. Yeminli tercüme, genellikle resmi dairelerin talep ettiği belgeler çevrildiği zaman çevirinin doğruluğuna ve tutarlılığına bir nevi kefalet sayılabilecek noter tasdikli çeviridir. Bu belgeler kira kontratı çevirisi, diploma çevirisi, pasaport çevirisi ya da bu tür resmi işler için gerekli evraklardır.

Ülkemizde her noter çalışma şeklini ve standartlarını kendisi belirlemektedir. Dolayısıyla yemin zaptı ve noter damgası vurulan bir çevirinin noter ücreti de değişiklik göstermektedir. Buna ilaveten, noter ücretleri çoğunlukla müşteri ile noterlik arasında tutulmaktadır.

Türkiye çeviri endüstrisinde bir tercüme fiyatını etkileyen birçok etmen bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; tecrübe eksikliğinden dolayı ücretini düşük tutarak ucuz çeviri yapan öğrenciler olarak sayılabilir. Tabii ki bu durum, değerli dil öğrencilerimizin çeviri yapmaması gerektiği anlamına gelmemektedir. Neticede tecrübe zamanla kazanılır ve birisinin tecrübeli olması için öncelikle tecrübesiz dönemini atlatması gerekmektedir.

Ceviriniz.com ekibi olarak noter tasdiği gereken tüm dosyalarınızı en uygun ücrete, en kaliteli ve hızlı şekilde çeviriyoruz.

istanbul yilbasi
teknede iftar
kibris yilbasi
ankara yilbasi
teknede iftar
ankara mekanalar
teknede iftar
ankara iftar mekanları