0850 885 25 45 (7/24)  info@ceviriniz.com

Gizlilik İlkeleri

 

Gizlilik İlkeleri

 
Ceviriniz.com bundan sonra ‘Ceviriniz’ olarak anılacaktır ve Ceviriniz, bu bölümde müşteri bilgi ve verilerinin paylaşılmaması için aldığı önlemlerin tanımını yapmaktadır.

Ceviriniz, kişisel bilgilerinizi sunduğu hizmetleri size sağlamak için kullanır bunun haricinde elektronik ortamda veya gerçek hayatta kişisel bilgileriniz kurum kuruluş yada üçüncü şahıslara satılmaz paylaşılmaz ödünç verilmez.Ek olarak kişisel bilgilerinizin gizliliğini korumak için güvenlik duvarları ve şifreleme yöntemleri gibi güvenlik uygulamaları kullanır. Fakat, kişisel bilgilerinizin çevirmenlerle paylaşılmamasına ve kullanılan güvenlik uygulamalarına rağmen tüm güvenlik önlemleri olası saldırılara maruz kalabilir. Uyguladığımız güvenlik önlemlerinin ya da kanun dışı hareket eden üçüncü partilerin bize sağladığınız bilgileri elde etmesi konusunda aldığımız önlemlerin etkinliği konusunda herhangi bir garanti veremeyiz. Ceviriniz, bazı koşullar altında müşterilerin sağladığı kişisel bilgilerinin ifşa olması konusunda garanti veremez. Cevirinize gönderilen bilgilerin potansiyel ifşa olma tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu anlamanız gerekir. Ceviriniz  kimliğiniz, e-posta adresiniz, telefon numaranız, iş veya ev adresiniz ile diğer kişisel iletişim bilgilerinizin diğer Üyeler ve Kullanıcılar tarafından bulunamayacağının garantisini veremez. Önemli ve özel bilgileri korumaktan sizin sorumluluğunuzdadır.

Lütfen Ceviriniz’in sunduğu hizmetleri kullanırken ve/veya Web Sitesi'nin halka açık sayfalarını kullanırken ifşa edilen diğer bilgilerin genel bilgi haline geldiğini unutmayınız. Buna göre, bir şipariş verirken kişisel bilgilerinizi ifşa etme konusunda dikkatli olmalısınız.

Ceviriniz bazı durumlarda kişisel bilgi ve verilerinizi bazı resmi kurum/kuruluşlarla paylaşmak zorunda kalabilir. Ceviriniz, mahkeme celbi, mahkeme emri gibi yasal talepler veya yürürlükteki kanunlar uyarınca müşteri bilgilerini ifşa etmek zorunda kalabilir. Ayrıca, Ceviriniz kanunlara uyma veya Ceviriniz’in çıkarlarını ya da mülkünü koruma gerekliliği duyduğunda hesap bilgilerini veya diğer bilgileri paylaşabilir. Bu, hukukçularla, vekillerle veya resmi kurumlarla bilgi paylaşımını içerir.

Ceviriniz, bünyesinde hizmet verdiği şirketin tamamının veya ciddi anlamda büyük bir bölümünün mülkiyeti değişecek olursa, kullanıcı bilgileri muhtemelen yeni sahip veya sahiplere aktarılacaktır.

Ceviriniz’den tanıtım e-postaları almak istemiyorsanız, lütfen bu talebinizi Ceviriniz’in iletişim kanallarıyla iletişime geçerek bildirimde bulunun. Ceviriniz, en kısa sürede talebinizi yerine getirecektir. Ancak, Ceviriniz, hizmet duyuruları ve yönetim ile ilgili e-postalar gibi Ceviriniz hizmetleri ile ilgili bazı bilgileri size gönderme hakkını saklı tutar. Bunlar için size bir vazgeçme seçeneği sunulmaz.

 

istanbul yilbasi
teknede iftar
kibris yilbasi
ankara yilbasi
teknede iftar
ankara mekanalar
teknede iftar
ankara iftar mekanları