0850 885 25 45 (7/24)  info@ceviriniz.com

Hakkımızda

Türkiye'nin En Gelişmiş Online Çeviri Platformu

İnsan Kaynaklı ve Profesyonel Çeviri Hizmetleri

About

Hakkımızda

“21. yüzyıla geldik, halâ kusursuz hizmet alamıyoruz!” diye şikâyet ediyor ve artık çeviri ihtiyaçlarınızın kusursuz ve hızlıca karşılanmasını istiyorsunuz, değil mi? DEBA Çeviri ve Dil Hizmetleri A.Ş’nin uzun süredir var olan bir boşluğu dolduran Ceviriniz.com ekibi işte tam bunun için hizmetinizde. Alanında uzman yeminli çevirmen ekibimizi tek çatı altında toplayan Ceviriniz.com, 2016 yılında hizmetinize açılmış genç bir kuruluştur. Dinç ve yaratıcı beyinlerin hükmettiği bu geniş platform, siz değerli müşterilerimize güvenilir, bir o kadar da hızlı ve bir o kadar da kaliteli çeviri hizmetini uzmanlık alanı tanımaksızın sunmakta.

Çeviriniz nasıl bu kadar kaliteli olabiliyor?


Çeviri sektörü de dâhil tüm iş alanlarında hızla ilerleyen teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve sıcağı sıcağına inceliyoruz. Hangi uzmanlık alanı olursa olsun, sektörün ileri gelen kalite kontrol araçları ve anadilde uzman editörlerimiz tarafından kontroller yapılmakta.

Çeviriniz nasıl bu kadar hızlı olabiliyor?

Çevrimiçi ve interaktif teknolojisi ile tüm uzman çevirmenleri bir platformda topluyor ve iş dağılımını çok kısa sürelere indirgiyor. Bu teknoloji sayesinde sadece hızlı hizmet almıyorsunuz, aynı zamanda hızlı sipariş verebiliyorsunuz. Proje yüklemenin son aşamasında, fiyat bölümünden çevrilmesini istediğiniz dosyanın çeviri ücretini ve teslim tarihini anında öğrenebilirsiniz.

28

Dil

150+

Çevirmen

27

Müşteri

100%

Memnuniyet

Yönetim

Ceviriniz.com 2016'nın ilk çeyreğinde iki girişimcinin DEBA Çeviri A.Ş.'yi ortaklaşa kurarak başlattığı ve geliştirdiği yenilikçi bir projedir.

management image

Ramazan DEĞİŞİCİ

CEO & Co-founder

2011 yılında Ata Kolejinden mezun oldu.Lisans eğitimine İstanbul Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Fars Dili ve Edebiyatı Bölümünde devam etmektedir. 2000-2015 yılları arasında özel bir şirkette satış-pazarlama ve muhasebe departmanlarında görev almıştır. 2016 yılında DEBA Çeviri A.Ş.'yi kurmuştur ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

management image

Kemal Mert BAŞOĞLU

COO & Co-founder

2011 yılında Ata Kolejinden mezun oldu.Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünde devam etmektedir. 2010-2016 yılları arasında çevirmenlik yapmıştır. Çeviri alanındaki araştırmaları hâlen devam etmektedir. 2016 yılında DEBA Çeviri A.Ş.'yi kurmuştur ve Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğini sürdürmektedir.

istanbul yilbasi
teknede iftar
kibris yilbasi
ankara yilbasi
teknede iftar
ankara mekanalar
teknede iftar
ankara iftar mekanları