0850 885 25 45 (7/24)  info@ceviriniz.com
1
Dil Seçimi Yapın
Dosya Dili
Hedef Diller
Dosya İçeriği
2
Dosyayı Yükleyin
Çevrilecek dosyayı seçiniz
Dosyayı Seçiniz
Metin Ekleyiniz

Hesaplanıyor...

Kelime sayısı ile de fiyat alabilirsiniz
Kelime Sayısı Giriniz
Çevirmene İletilecek Notunuz (İsteğe bağlı)
Desteklenen Formatlar
3
Projeyi Başlatın
Teslim Tarihi
 
Kelime Sayısı
 
KDV (%18)
 
TOPLAM TUTAR
 
* Giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.

Çeviri Fiyatları

Profesyonel çözüm ortağınız DEBA Çeviri ve Dil Hizmetleri A.Ş. olarak çeviri ihtiyaçlarınız için sadece kaliteli ve hızlı çeviri hizmeti değil, aynı zamanda Türkiye çeviri sektöründeki tercüme fiyatlarını göz önünde bulundurarak sizlere en ekonomik tercüme hizmetini sunmaktayız. Çeviri fiyatlarının ne yazık ki sürekli olarak değişkenlik gösterdiği, her büronun kendi çeviri fiyatını belirlediği bir sektörde kaliteli fakat ucuz tercüme hizmeti sunabilmenin verdiği gururla Türkiye çeviri pazarında sağlam adımlarla ilerlemekteyiz. Ne yazık ki Türkiyedeki çeviri sektörünün herhangi bir resmi standardizasyonu bulunmamasından ve tamamiyle özel sektör olmasından dolayı çeviri fiyatları işletmeden işletmeye değişmektedir.

Çeviri Fiyatlarını Etkileyen Unsurlardan BazılarıTürkiye çeviri endüstrisinde bir tercüme fiyatını etkileyen birçok etmen bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; tecrübe eksikliğinden dolayı ücretini düşük tutarak ucuz çeviri yapan öğrenciler olarak sayılabilir. Tabii ki bu durum, değerli dil öğrencilerimizin çeviri yapmaması gerektiği anlamına gelmemektedir. Neticede tecrübe zamanla kazanılır ve birisinin tecrübeli olması için öncelikle tecrübesiz dönemini atlatması gerekmektedir.

Ekonomik çeviri hizmeti sunarak hem siz değerli müşterilerimizi memnun etmenin, hem de kaliteli hizmetimiz ile iş ve ticaret ahlakına uygun hareket etmenin verdiği gururla hizmetlerimize devam etmekteyiz.

istanbul yilbasi
teknede iftar
kibris yilbasi
ankara yilbasi
teknede iftar
ankara mekanalar
teknede iftar
ankara iftar mekanları